Элементы 1-30 из 34

Страница
на странице
 1. Pojemnik Glamline
  Pojemnik Glamline
  95,99 PLN
  В наличии
 2. Pojemnik Fromagi
  Pojemnik Fromagi
  95,99 PLN
  В наличии
 3. Pojemnik Shino
  Pojemnik Shino
  65,99 PLN
  В наличии
 4. Pojemnik Shrooms
  Pojemnik Shrooms
  52,99 PLN
  В наличии
 5. Pojemnik Teatos
  Pojemnik Teatos
  52,99 PLN
  В наличии
 6. Pojemnik Cofitos
  Pojemnik Cofitos
  52,99 PLN
  В наличии
 7. Komplet Przyprawników Notio
  Komplet Przyprawników Notio
  Special Price 79,99 PLN Regular Price 99,00 PLN
  В наличии
 8. Komplet Do Octu I Oliwy Blackis
  Komplet Do Octu I Oliwy Blackis
  Special Price 69,99 PLN Regular Price 89,00 PLN
  В наличии
 9. Komplet Pojemników Liners
  Komplet Pojemników Liners
  105,99 PLN
  В наличии
 10. Pojemnik Shino
  Pojemnik Shino
  65,99 PLN
  В наличии
 11. Pojemnik Na Miód Beeso
  Pojemnik Na Miód Beeso
  Special Price 55,99 PLN Regular Price 69,00 PLN
  В наличии
 12. Pojemnik Na Miód Liners
  Pojemnik Na Miód Liners
  47,99 PLN
  В наличии
 13. Komplet Do Octu I Oliwy Brener
  Komplet Do Octu I Oliwy Brener
  Special Price 49,99 PLN Regular Price 79,00 PLN
  В наличии
 14. Pojemnik Flosidion
  Pojemnik Flosidion
  Special Price 35,60 PLN Regular Price 89,00 PLN
  В наличии
 15. Pojemnik Crustio
  Pojemnik Crustio
  62,99 PLN
  В наличии
 16. Pojemnik Carodiam
  Pojemnik Carodiam
  75,99 PLN
  В наличии
 17. Pojemnik Crustio
  Pojemnik Crustio
  52,99 PLN
  В наличии
 18. Pojemnik Hanso 2
  Pojemnik Hanso 2
  62,99 PLN
  В наличии
 19. Pojemnik Hanso 1
  Pojemnik Hanso 1
  62,99 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 34

Страница
на странице

Pojemniki na przyprawy 

Czy istnieje prosty sposób na wprowadzenie do kuchni porządku i jej jednoczesne przyozdobienie? Oczywiście, że tak! Są nim oryginalne pojemniki na przyprawy. Te akcesoria, pomimo niewielkich rozmiarów, pomogą Ci błyskawicznie spersonalizować pomieszczenie. Pragniesz podkreślić elegancki wystrój wnętrza? A może dodać mu charakteru lub zabawnego sznytu? Asortyment home&you stoi przed Tobą otworem! 

Szklane pojemniki na przyprawy

Możliwość sprawdzenia, co znajduje się w danym pojemniku bez konieczności jego otwierania, jest niezwykle pomocna podczas gotowania. Ułatwienie to gwarantują między innymi przezroczyste pojemniki na przyprawy. Wszystkie dostępne szklane pojemniki na przyprawy zapewniają maksymalną przejrzystość. Nie tracą tym na niebanalnym designie, zapewnionym przez zestawienie ciekawych tworzyw z przezroczystą taflą. Szkło połączone z korkowym drewnem, szlachetną stalą czy może odważnym brokatem? Wybór należy do Ciebie! 

Pojemniki na przyprawy drewniane 

Kolejna propozycja przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom klasycznych lub typowo minimalistycznych wnętrz. W ofercie sklepu odnajdziesz pojemniki na przyprawy kuchenne z elementami drewna w najróżniejszych odsłonach i rozmiarach. Często są one połączone z prostą, gustowną ceramiką, która swoim gładkim wykończeniem wspaniale uwydatnia obecność naturalnych surowców. 

Wykonane z tego materiału pojemniki na przyprawy to rozwiązanie wyjątkowo uniwersale, łatwo dostosowujące się do reszty wyposażenia kuchni. Odpowiednio dobrane pomogą Ci ocieplić wnętrze lub przeciwnie - stworzyć jego rustykalny klimat. Wybierzesz stylowy zestaw do przypraw płynnych czy może wysokie pojemniki na przyprawy z napisami, w których umieścisz ulubioną herbatę? Zdecyduj już teraz! 

Ceramiczne pojemniki na przyprawy 

Trudno o bardziej ponadczasowe i użyteczne tworzywo niż ceramika. Tego rodzaju zestaw pojemników na przyprawy obecny w kuchni wydawać może się oczywistością, co tylko dodatkowo świadczy o tym, z jak kultowym materiałem mamy do czynienia. Nie oznacza to jednak, że decydując się na ceramikę, musisz rezygnować z oryginalności!

Świąteczne motywy, intrygujące barwy i zabawne formy wykorzystane jako pojemnik na przyprawy do zupy? Dlaczego nie! W home&you znajdziesz także urokliwe duety solniczek i pieprzniczek, zarówno w klasycznych, jak i bardziej ekstrawaganckich wariantach — są one doskonałym pomysłem na prezent nawet dla osób, którym nie po drodze jest z zaawansowanym gotowaniem.

Dekoracyjne pojemniki na przyprawy

Pojemniki na przyprawy to praktyczne przedmioty, które jednak potrafią przybierać zupełnie niebanalną formę. Wśród bogactwa modeli znajdziesz te, w których możesz przechowywać nie tylko przyprawy, ale też miód, ocet, oliwę, a nawet kawę, herbatę czy ciasteczka. Wszystko to podane w przepiękny sposób, który cieszy oko i upiększa przestrzeń.

Asortyment home&you zapewnia wybór akcesoriów o najróżniejszych wykończeniach, w ciekawych kolorach i kształtach. Od Ciebie zależeć będzie, czy uczynisz z nich tradycyjne pojemniki na przyprawy do szafki, czy też przyciągającą wzrok ozdobę blatu.