Элементы 1-26 из 126

на странице
 1. Komplet Ścierek Trese
  Komplet Ścierek Trese
  45,99 PLN
  В наличии
 2. Komplet Ścierek Molla
  Komplet Ścierek Molla
  39,99 PLN
  В наличии
 3. Ręcznik Kuchenny Caffes
  Ręcznik Kuchenny Caffes
  25,99 PLN
  В наличии
 4. Komplet Ścierek Velaro
  Komplet Ścierek Velaro
  39,99 PLN
  В наличии
 5. Komplet Ścierek Triosi
  Komplet Ścierek Triosi
  39,99 PLN
  В наличии
 6. Komplet Ścierek Chefer
  Komplet Ścierek Chefer
  39,99 PLN
  В наличии
 7. Fartuch Chefer
  Fartuch Chefer
  62,99 PLN
  В наличии
 8. Fartuch Bruncher
  Fartuch Bruncher
  55,99 PLN
  В наличии
 9. Fartuch Lebrosole
  Fartuch Lebrosole
  49,99 PLN
  В наличии
 10. Fartuch Rabbiflowerso
  Fartuch Rabbiflowerso
  Special Price 34,99 PLN Regular Price 49,99 PLN
  Lowest price
  in 30 days before discount: 49,99 PLN
  В наличии
 11. Fartuch Molla
  Fartuch Molla
  65,99 PLN
  В наличии
 12. Łapka I Rękawica Molla
  Łapka I Rękawica Molla
  39,99 PLN
  В наличии
 13. Łapka I Rękawica Rabbiflowerso
  Łapka I Rękawica Rabbiflowerso
  Special Price 27,99 PLN Regular Price 39,99 PLN
  Lowest price
  in 30 days before discount: 39,99 PLN
  В наличии

Элементы 1-26 из 126

на странице

Tekstylia kuchenne - stylowe tekstylia do kuchni

Materiały przydatne przy kuchennym blacie

W kuchni oprócz sprzętów do gotowania i naczyń bardzo pomocne są tekstylia kuchenne. Za tą poważną nazwą kryją się chociażby popularne ściereczki i ręczniki do rąk. Wykonane z wysokiej jakości bawełny mają odpowiednio dopasowany do kuchni rozmiar. Ścierki są gładkie, z nadrukiem lub jednolite. Ręczniki kuchenne mają najczęściej bardziej szorstką powierzchnię. Korzystanie ze ściereczki także niejednemu uratowało życie. W momentach, gdy ściereczka nie spełni swej roli przydatny będzie papier kuchenny umiejscowiony na stojaku. A gdy w grę wchodzi pieczenie z pewnością sięgniemy po rękawice ochronne, które najczęściej sprzedawane są w zestawie z materiałową łapką.

Modne fartuchy ochronne

Jeżeli zależy nam na spójności tekstylnego wyposażenia kuchni warto rozglądnąć się za fartuchem i innymi materiałami w tym samym stylu. Bywają popularne serie dostępne w pełnej gamie produktowej i warto z nich korzystać. Kto lubi gotować wie, jak pomocnym bywa kuchenny fartuch. Nie zauważymy nawet jak coś nam pryśnie czy kapnie i ulubiona bluzka do prania. To, że mają one funkcję ochronną nie oznacza, że muszą być nieciekawe. Wręcz odwrotnie, wśród nich znajdują się również prawdziwe strojnisie. Z fragmentami koronki i taśmą do przewiązania w pasie można je pomylić z sukienką.

Mężczyźni to najlepsi kucharze. Modnie ubrani tym bardziej

Męskie fartuchy są bardziej oszczędne w dodatkach. Idealnym materiałem na fartuch jest dżins. Świetnie wygląda, a połączenie z imitacją skóry genialnie do siebie pasuje. Posiadając przydatne kieszenie i pasek z regulacją będzie niezastąpiony do pichcenia w domu, przyrządzania potraw na balkonie czy w przydomowym ogródku. Popularnym kuchennym dodatkiem są koszyki na pieczywo, które wykonane zostały z miękkiej tkaniny. Są świetne w użytkowaniu dzięki temu, że mają troczki w czterech rogach. Ułatwiają one opróżnianie koszyczka ze zbędnych okruszków. Wypełniony świeżym pieczywem koszyczek pojawiając się na stole niejednemu narobi smaku swoją zawartością.

Wyodne krzesło i poduszka

Jeżeli posługujemy się w kuchni krzesłami przydadzą się nam siedziska, które podniosą komfort posiłku. Wygodne siedzisko ma ogromne znaczenie. Gdy przywiążemy je do krzesła tworząc urocze kokardki będziemy mieli pewność, że nie zsuną się podczas użytkowania. Siedzisko lub podkładka na krzesło może wyglądać jak poduszka, ale najczęściej spotykane są siedziska z pikowaniami. Ten tapicerski trik na stałe wpisał się w wystrój wnętrz i chętnie wykorzystywany jest także w kuchni.