Элементы 1-30 из 183

на странице
 1. Łapka I Rękawica Teati
  Łapka I Rękawica Teati
  42,99 PLN
  В наличии
 2. Łapka I Rękawica Russo
  Łapka I Rękawica Russo
  42,99 PLN
  В наличии
 3. Fartuch Tadorio
  Fartuch Tadorio
  52,99 PLN
  В наличии
 4. Fartuch Clonite
  Fartuch Clonite
  52,99 PLN
  В наличии
 5. Ręcznik Kuchenny Tropix
  Ręcznik Kuchenny Tropix
  27,99 PLN
  В наличии
 6. Komplet Ścierek Tadorio
  Komplet Ścierek Tadorio
  39,99 PLN
  В наличии
 7. Komplet Ścierek Spooker
  Komplet Ścierek Spooker
  39,99 PLN
  В наличии
 8. Komplet Ścierek Skogaro
  Komplet Ścierek Skogaro
  39,99 PLN
  В наличии
 9. Ręcznik Kuchenny Pitman
  Ręcznik Kuchenny Pitman
  29,99 PLN
  В наличии
 10. Ręcznik Kuchenny Kitto
  Ręcznik Kuchenny Kitto
  27,99 PLN
  В наличии
 11. Ręcznik Kuchenny Kitto
  Ręcznik Kuchenny Kitto
  27,99 PLN
  В наличии
 12. Ręcznik Kuchenny Hocuso
  Ręcznik Kuchenny Hocuso
  29,99 PLN
  В наличии
 13. Komplet Ścierek Hocuso
  Komplet Ścierek Hocuso
  39,99 PLN
  В наличии
 14. Ręcznik Kuchenny Doggo
  Ręcznik Kuchenny Doggo
  27,99 PLN
  В наличии
 15. Ręcznik Kuchenny Doggo
  Ręcznik Kuchenny Doggo
  27,99 PLN
  В наличии
 16. Ręcznik Kuchenny Cozys
  Ręcznik Kuchenny Cozys
  29,99 PLN
  В наличии
 17. Komplet Ścierek Clonite
  Komplet Ścierek Clonite
  39,99 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 183

на странице

Tekstylia kuchenne - stylowe tekstylia do kuchni

Materiały przydatne przy kuchennym blacie

W kuchni oprócz sprzętów do gotowania i naczyń bardzo pomocne są tekstylia kuchenne. Za tą poważną nazwą kryją się chociażby popularne ściereczki i ręczniki do rąk. Wykonane z wysokiej jakości bawełny mają odpowiednio dopasowany do kuchni rozmiar. Ścierki są gładkie, z nadrukiem lub jednolite. Ręczniki kuchenne mają najczęściej bardziej szorstką powierzchnię. Korzystanie ze ściereczki także niejednemu uratowało życie. W momentach, gdy ściereczka nie spełni swej roli przydatny będzie papier kuchenny umiejscowiony na stojaku. A gdy w grę wchodzi pieczenie z pewnością sięgniemy po rękawice ochronne, które najczęściej sprzedawane są w zestawie z materiałową łapką.

Modne fartuchy ochronne

Jeżeli zależy nam na spójności tekstylnego wyposażenia kuchni warto rozglądnąć się za fartuchem i innymi materiałami w tym samym stylu. Bywają popularne serie dostępne w pełnej gamie produktowej i warto z nich korzystać. Kto lubi gotować wie, jak pomocnym bywa kuchenny fartuch. Nie zauważymy nawet jak coś nam pryśnie czy kapnie i ulubiona bluzka do prania. To, że mają one funkcję ochronną nie oznacza, że muszą być nieciekawe. Wręcz odwrotnie, wśród nich znajdują się również prawdziwe strojnisie. Z fragmentami koronki i taśmą do przewiązania w pasie można je pomylić z sukienką.

Mężczyźni to najlepsi kucharze. Modnie ubrani tym bardziej

Męskie fartuchy są bardziej oszczędne w dodatkach. Idealnym materiałem na fartuch jest dżins. Świetnie wygląda, a połączenie z imitacją skóry genialnie do siebie pasuje. Posiadając przydatne kieszenie i pasek z regulacją będzie niezastąpiony do pichcenia w domu, przyrządzania potraw na balkonie czy w przydomowym ogródku. Popularnym kuchennym dodatkiem są koszyki na pieczywo, które wykonane zostały z miękkiej tkaniny. Są świetne w użytkowaniu dzięki temu, że mają troczki w czterech rogach. Ułatwiają one opróżnianie koszyczka ze zbędnych okruszków. Wypełniony świeżym pieczywem koszyczek pojawiając się na stole niejednemu narobi smaku swoją zawartością.

Wyodne krzesło i poduszka

Jeżeli posługujemy się w kuchni krzesłami przydadzą się nam siedziska, które podniosą komfort posiłku. Wygodne siedzisko ma ogromne znaczenie. Gdy przywiążemy je do krzesła tworząc urocze kokardki będziemy mieli pewność, że nie zsuną się podczas użytkowania. Siedzisko lub podkładka na krzesło może wyglądać jak poduszka, ale najczęściej spotykane są siedziska z pikowaniami. Ten tapicerski trik na stałe wpisał się w wystrój wnętrz i chętnie wykorzystywany jest także w kuchni.