Элементы 1-29 из 172

на странице
 1. free-delivery Stojak Ze Szczotką Giboso
  Stojak Ze Szczotką Giboso
  259,99 PLN
  В наличии
 2. free-delivery Stojak Ze Szczotką Giboso
  Stojak Ze Szczotką Giboso
  259,99 PLN
  В наличии
 3. free-delivery Stojak Ze Szczotką Woodsy
  Stojak Ze Szczotką Woodsy
  239,99 PLN
  В наличии
 4. free-delivery Stojak Veldo
  Stojak Veldo
  299,99 PLN
  В наличии
 5. Stojak Triango
  Stojak Triango
  129,99 PLN
  В наличии
 6. Kosz Na Śmieci Diamondo
  Kosz Na Śmieci Diamondo
  159,99 PLN
  В наличии
 7. Zestaw Łazienkowy Hattie
  Zestaw Łazienkowy Hattie

  Доступно с 13,99 PLN

  В наличии
 8. Zestaw Łazienkowy Bargas
  Zestaw Łazienkowy Bargas

  Доступно с 16,99 PLN

  В наличии
 9. Kubek Łazienkowy Bargas
  Kubek Łazienkowy Bargas
  17,99 PLN
  В наличии
 10. Kubek Łazienkowy Hattie
  Kubek Łazienkowy Hattie
  13,99 PLN
  В наличии
 11. Kubek Łazienkowy Hattie
  Kubek Łazienkowy Hattie
  13,99 PLN
  В наличии
 12. Mydelniczka Bargas
  Mydelniczka Bargas
  16,99 PLN
  В наличии
 13. Szczotka Toaletowa Drops
  Szczotka Toaletowa Drops
  109,99 PLN
  В наличии
 14. Szczotka Toaletowa Signs
  Szczotka Toaletowa Signs
  129,99 PLN
  В наличии
 15. Kubek Łazienkowy Signs
  Kubek Łazienkowy Signs
  52,99 PLN
  В наличии

Элементы 1-29 из 172

на странице

Akcesoria łazienkowe - zestaw akcesoriów łazienkowych

Czy to łazienka w mieszkaniu trzypokojowym czy salon łazienkowy w luksusowej willi każdy spędza w niej sporo czasu. Nie ma tu miejsca na zbędne rzeczy. Dobrze przemyślana przestrzeń pomieści wszystko to, co niezbędne dodatkowo pozostawiając miejsce na swobodne poruszanie się. Są takie przedmioty, które pojawiają się w łazience nieprzypadkowo. Trudno sobie ją wyobrazić bez szczotki toaletowej czy stojaka na papier. Gdy jesteśmy przy umywalce poszukiwać będziemy dozownika do mydła lub mydelniczki. Nie mówiąc już o kubkach na szczoteczki do zębów. Te wszystkie akcesoria łazienkowe możemy znaleźć w najróżniejszych kolorach. Od typowych białych i czarnych, po kolory bardziej wyszukane. Mogą błyszczeć się, a także zachwycać satynową powierzchnią. Ich dobór zależy od stylu, jaki panuje w naszej łazience, w jakim czujemy się najbardziej komfortowo.

Dozownik, stojak i szczotka

Stylowo wygląda, gdy akcesoria przy umywalce pochodzą z tej samej serii. Charakteryzują się wówczas identyczną barwą i powłoką, tymi samymi ozdobami, czy to brokatem czy ciekawymi tłoczeniami. Jeżeli dozownik ma stópkę pojawi się ona także w przypadku pozostałych akcesoriów. Do dozownika na mydło i kubka na szczoteczki najczęściej dochodzi jeszcze pojemnik na waciki. W łazience nie powinno zabraknąć stojaka na papier i szczotki toaletowej. Je również znajdziemy w stylu drobniejszych przedmiotów. Gdy nie mamy zbyt wiele miejsca możemy pomyśleć o zakupie produktu 2 w 1, gdzie na jednej podstawce znajduje się stojak na papier i szczotka do WC. Jeżeli natomiast mamy kawałek wolnej ściany to możemy powiesić tu uchwyt na papier. Na ścianie mogą się także znaleźć wieszaki lub relingi na ręcznik. Istnieją również takie zakładane na drzwi nie wymagające wówczas ingerencji w elementy stałe.

Kolorowa zachęta do mycia zębów

W pomieszczeniu łazienkowym znaleźć możemy także stojak na papier toaletowy czy różnej wielkości półki. A drobnych flakoników pojawi się tu cała masa, warto mieć na nie odpowiednie miejsce. Wśród akcesoriów będącymi łazienkowymi pomocnikami mamy przykładowo uchwyty na szczoteczki do zębów dla dzieci. Działają one na zasadzie przyssawki do płaskiej powierzchni typu kafelki czy lustro. Mają tyle uroku, że dziecko chętnie będzie wyciągać rączkę w jego kierunku. Są w formie kotków, piesków czy innych bohaterów z dziecinnych bajek. Szczoteczkę umieszcza się pomiędzy wyciągniętymi łapkami lub nóżkami takiego stworka.