Элементы 1-30 из 154

на странице
 1. Zestaw Łazienkowy Mystery
  Zestaw Łazienkowy Mystery

  Доступно с 45,99 PLN

  В наличии
 2. Szczotka Toaletowa Mystery
  Szczotka Toaletowa Mystery
  105,99 PLN
  В наличии
 3. Zestaw Łazienkowy Adoria
  Zestaw Łazienkowy Adoria

  Доступно с 37,99 PLN

  В наличии
 4. Szczotka Toaletowa Adoria
  Szczotka Toaletowa Adoria
  115,99 PLN
  В наличии
 5. Kubek Łazienkowy Adoria
  Kubek Łazienkowy Adoria
  37,99 PLN
  В наличии
 6. Zestaw Łazienkowy Catta
  Zestaw Łazienkowy Catta

  Доступно с 45,99 PLN

  В наличии
 7. Zestaw Łazienkowy Lastrico
  Zestaw Łazienkowy Lastrico

  Доступно с 45,99 PLN

  В наличии
 8. Zestaw Łazienkowy Rotondo
  Zestaw Łazienkowy Rotondo

  Доступно с 45,99 PLN

  В наличии
 9. Zestaw Łazienkowy Woodtop
  Zestaw Łazienkowy Woodtop

  Доступно с 25,99 PLN

  В наличии
 10. Stojak Ze Szczotką Mando
  Stojak Ze Szczotką Mando
  269,99 PLN
  В наличии
 11. Mydelniczka Catta
  Mydelniczka Catta
  45,99 PLN
  В наличии
 12. Kubek Łazienkowy Catta
  Kubek Łazienkowy Catta
  45,99 PLN
  В наличии
 13. Szczotka Toaletowa Rotondo
  Szczotka Toaletowa Rotondo
  115,99 PLN
  В наличии
 14. Stojak Ze Szczotką Gibo
  Stojak Ze Szczotką Gibo
  249,99 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 154

на странице

Akcesoria łazienkowe - zestaw akcesoriów łazienkowych

Czy to łazienka w mieszkaniu trzypokojowym czy salon łazienkowy w luksusowej willi każdy spędza w niej sporo czasu. Nie ma tu miejsca na zbędne rzeczy. Dobrze przemyślana przestrzeń pomieści wszystko to, co niezbędne dodatkowo pozostawiając miejsce na swobodne poruszanie się. Są takie przedmioty, które pojawiają się w łazience nieprzypadkowo. Trudno sobie ją wyobrazić bez szczotki toaletowej czy stojaka na papier. Gdy jesteśmy przy umywalce poszukiwać będziemy dozownika do mydła lub mydelniczki. Nie mówiąc już o kubkach na szczoteczki do zębów. Te wszystkie akcesoria łazienkowe możemy znaleźć w najróżniejszych kolorach. Od typowych białych i czarnych, po kolory bardziej wyszukane. Mogą błyszczeć się, a także zachwycać satynową powierzchnią. Ich dobór zależy od stylu, jaki panuje w naszej łazience, w jakim czujemy się najbardziej komfortowo.

Dozownik, stojak i szczotka

Stylowo wygląda, gdy akcesoria przy umywalce pochodzą z tej samej serii. Charakteryzują się wówczas identyczną barwą i powłoką, tymi samymi ozdobami, czy to brokatem czy ciekawymi tłoczeniami. Jeżeli dozownik ma stópkę pojawi się ona także w przypadku pozostałych akcesoriów. Do dozownika na mydło i kubka na szczoteczki najczęściej dochodzi jeszcze pojemnik na waciki. W łazience nie powinno zabraknąć stojaka na papier i szczotki toaletowej. Je również znajdziemy w stylu drobniejszych przedmiotów. Gdy nie mamy zbyt wiele miejsca możemy pomyśleć o zakupie produktu 2 w 1, gdzie na jednej podstawce znajduje się stojak na papier i szczotka do WC. Jeżeli natomiast mamy kawałek wolnej ściany to możemy powiesić tu uchwyt na papier. Na ścianie mogą się także znaleźć wieszaki lub relingi na ręcznik. Istnieją również takie zakładane na drzwi nie wymagające wówczas ingerencji w elementy stałe.

Kolorowa zachęta do mycia zębów

W pomieszczeniu łazienkowym znaleźć możemy także stojak na papier toaletowy czy różnej wielkości półki. A drobnych flakoników pojawi się tu cała masa, warto mieć na nie odpowiednie miejsce. Wśród akcesoriów będącymi łazienkowymi pomocnikami mamy przykładowo uchwyty na szczoteczki do zębów dla dzieci. Działają one na zasadzie przyssawki do płaskiej powierzchni typu kafelki czy lustro. Mają tyle uroku, że dziecko chętnie będzie wyciągać rączkę w jego kierunku. Są w formie kotków, piesków czy innych bohaterów z dziecinnych bajek. Szczoteczkę umieszcza się pomiędzy wyciągniętymi łapkami lub nóżkami takiego stworka.