25 элементов

на странице
 1. Kubek Łazienkowy Turmol
  Kubek Łazienkowy Turmol
  42,99 PLN
  В наличии
 2. Kubek Łazienkowy Lastrico
  Kubek Łazienkowy Lastrico
  Special Price 32,19 PLN Regular Price 45,99 PLN
  В наличии
 3. Kubek Łazienkowy Rotondo
  Kubek Łazienkowy Rotondo
  Special Price 29,99 PLN Regular Price 45,99 PLN
  В наличии
 4. Kubek Łazienkowy Reco
  Kubek Łazienkowy Reco
  Special Price 15,39 PLN Regular Price 21,99 PLN
  В наличии
 5. Kubek Łazienkowy Lotono
  Kubek Łazienkowy Lotono
  42,99 PLN
  В наличии
 6. Kubek Łazienkowy Palmis
  Kubek Łazienkowy Palmis
  Special Price 29,99 PLN Regular Price 42,99 PLN
  В наличии
 7. Kubek Łazienkowy Pearl
  Kubek Łazienkowy Pearl
  Special Price 20,30 PLN Regular Price 29,00 PLN
  В наличии
 8. Kubek Łazienkowy Elda
  Kubek Łazienkowy Elda
  Special Price 28,00 PLN Regular Price 35,00 PLN
  В наличии
 9. Kubek Łazienkowy Woodtop
  Kubek Łazienkowy Woodtop
  Special Price 15,99 PLN Regular Price 21,00 PLN
  В наличии
 10. Kubek Łazienkowy Skog
  Kubek Łazienkowy Skog
  37,99 PLN
  В наличии
 11. Kubek Łazienkowy Dropio
  Kubek Łazienkowy Dropio
  37,99 PLN
  В наличии
 12. Kubek Łazienkowy Jewel
  Kubek Łazienkowy Jewel
  52,99 PLN
  В наличии
 13. Kubek Łazienkowy Adoria
  Kubek Łazienkowy Adoria
  Special Price 17,00 PLN Regular Price 35,99 PLN
  В наличии
 14. Kubek Łazienkowy Siler
  Kubek Łazienkowy Siler
  42,99 PLN
  В наличии

25 элементов

на странице

Kubki łazienkowe

Akcesoria łazienkowe to narzędzia ułatwiające utrzymanie higieny w każdej łazience. Mogą służyć zarówno do przechowywania szczoteczek do zębów, jak i biżuterii czy przyborów kosmetycznych. Ponadto są też elementem dekoracyjnym, w związku z czym składają się na przyjemny dla oka wystrój całego wnętrza. Jeśli dopiero urządzasz swoją przestrzeń, pamiętaj zatem, aby nie pomijać tego etapu, a także poważnie zastanowić się nad wyborem nawet niewielkich, ale znaczących detali.

Dekoracyjne kubki łazienkowe

Kubek na szczoteczki i pastę to podstawowy element wyposażenia każdej łazienki. W zależności od tego, jaki design wybierzesz, możesz dodać pomieszczeniu subtelności, elegancji lub oryginalności. Ponadto, jeżeli Twoja łazienka utrzymana jest w chłodnym klimacie, z łatwością ocieplisz ją, wybierając kubek w odcieniach beżu, złota lub brązu. 

W przypadku minimalistycznych wnętrz doskonale sprawdzają się wyraźne, lecz nowoczesne akcesoria. Można do nich zaliczyć m.in. niespotykany zestaw łazienkowy srebrny. Pojemniki wchodzące w jego skład wyglądają atrakcyjnie w przeciwieństwie do jednorazowych, papierowych lub plastikowych opakowań, w których kupuje się waciki czy patyczki do uszu. Ponadto dzięki uzupełnieniu swojej łazienki o ten element z łatwością utrzymasz czystość w tym szczególnie intymnym pomieszczeniu.

Jeśli Twoje wnętrze utrzymane jest w odcieniach bieli, możesz zdecydować się na kubek łazienkowy czarny. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest zbudowanie nietuzinkowego klimatu w pomieszczeniu. Oprócz tego dzięki zastosowaniu czerni stworzysz oryginalny kontrast wywołany połączeniem ciemnych elementów dekoracyjnych z jasnymi ścianami.

Osoby, które cenią minimalizm, często decydują się również na akcesoria wykonane ze szkła. Ten materiał nie tylko dodaje wnętrzom elegancji i klasy, lecz także jest wyjątkowo praktyczny. Z łatwością można go wyczyścić, dzięki czemu umożliwia utrzymanie czystości oraz szybkie pozbycie się wszelkich zabrudzeń. Takie eleganckie zestawy łazienkowe, w których skład wchodzi m.in. kubek na szczoteczkę, znajdziesz w ofercie sklepu home&you.

Funkcjonalne kubki łazienkowe

Akcesoria łazienkowe, oprócz spełniania swojej funkcji wizualnej, powinny również zapewniać wygodę i komfort użytkowania. Jedną z ich najważniejszych cech jest też funkcjonalność. Pod tym względem należy wybrać przede wszystkim kubek łazienkowy dla dzieci

Taki element wyposażenia powinien zapewniać bezpieczeństwo maluszkowi, a także uniemożliwiać jego przyborom kontakt z zarazkami. Materiał musi być zatem odporny na zabrudzenia, tłuczenie się oraz inne zniszczenia mechaniczne. Doskonałym rozwiązaniem dla dziecka jest w takim wypadku kubek z tworzywa sztucznego. Taki przedmiot, nawet jeśli spadnie, nie potłucze się, dzięki czemu uchronisz malucha przed skaleczeniem o ostre szkło.

Wybór akcesoriów do łazienki wcale nie musi być trudny. Wystarczy pamiętać o kilku najważniejszych kwestiach, a zakupy przebiegną szybko i bezproblemowo. Po funkcjonalne kubki łazienkowe dla dzieci oraz dorosłych zajrzyj na home&you. W asortymencie bogatym w przeróżne kształty, materiały, kolory i wzory na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania.