Элементы 1-30 из 63

на странице
  1. Odświeżacz Powietrza Renoso
    Odświeżacz Powietrza Renoso
    Special Price 41,99 PLN Regular Price 59,99 PLN
    В наличии
  2. Odświeżacz Powietrza Misteli
    Odświeżacz Powietrza Misteli
    Special Price 41,99 PLN Regular Price 59,99 PLN
    В наличии
  3. Odświeżacz Powietrza Frostelly
    Odświeżacz Powietrza Frostelly
    Special Price 44,09 PLN Regular Price 62,99 PLN
    В наличии
  4. Odświeżacz Powietrza Frostelly Lux
    Odświeżacz Powietrza Frostelly Lux
    Special Price 34,99 PLN Regular Price 49,99 PLN
    В наличии
  5. Odświeżacz Powietrza Rentier
    Odświeżacz Powietrza Rentier
    Special Price 48,99 PLN Regular Price 69,99 PLN
    В наличии
  6. Odświeżacz Powietrza Giliano
    Odświeżacz Powietrza Giliano
    Special Price 55,99 PLN Regular Price 69,99 PLN
    В наличии

Элементы 1-30 из 63

на странице

Odświeżacze - zapachy do łazienki

Odświeżacz powietrza do łazienki

Flakonik z patyczkami

Dbając o udekorowanie domu, piękne tkaniny i dodatki, nie zapominajmy o tym, co niewidoczne, ale jakże istotne – o zapachu. Nie ma nic przyjemniejszego niż wejść do czystego domu, gdzie po prostu pięknie pachnie. Sposobów na uzyskanie tego efektu jest kilka. Pierwszym z nich i chyba najprostszym są odświeżacze powietrza. Najmodniejsze z nich mają postać flakonika z płynną zawartością w środku z dołączonymi patyczkami. Po umieszczeniu patyczków w środku, uwalniany jest zapach. Nie potrzeba naszej ingerencji. Patyczek sam pobierze potrzebną ilość płynu.

Podpisz i prezent gotowy

Flakoniki odświeżaczy powietrza dostępne są w najróżniejszej postaci. Jedne przezroczyste, spotykane z ozdobnymi taśmami u wlotu lub z niespodzianką w środku. Inne w pojemniczku matowym z modnym napisem i imitującym drewno zakończeniem. Bywają też takie z dodatkiem biżuteryjnym albo skrajnie odmienne, ascetyczne. Czasem odświeżacze powietrza występują w zestawach ze świecami zapachowymi. Posiadając wspólne opakowanie, są idealnym pomysłem na prezent. Wystarczy przewiązać wstążką i efekt murowany.

Jaki odświeżacz do łazienki?

Na co zwracać uwagę, kiedy kupujemy odświeżacz powietrza? Przede wszystkim na nuty zapachowe, które w nim występują, oraz na jego trwałość. Zapach do łazienki to oczywiście kwestia indywidualna i uzależniona od gustu danej osoby. Każdy powinien dobierać go stosownie do swoich preferencji. Z pewnością jednak wszystkim zależy, aby gościł u nich trwały zapach do łazienki. Świetnym rozwiązaniem będą ozdobne zapachy do łazienki w formie zanurzonych w aromatycznym płynie patyczków. Taki gadżet nie tylko przez długi czas zapewnia przyjemną woń, ale też cieszy oko estetycznym wyglądem.