17 элементов

на странице

17 элементов

на странице

Odświeżacze - zapachy do łazienki

Flakonik z patyczkami

Dbając o udekorowanie domu, piękne tkaniny i dodatki nie zapominajmy o tym, co niewidoczne, ale jakże istotne – o zapachu. Nie ma nic przyjemniejszego niż wejść do czystego domu, gdzie po prostu pięknie pachnie. Sposobów na uzyskanie tego efektu jest kilka. Pierwszym ze sposobów wywołania pięknego zapachu w domu są odświeżacze. Najmodniejsze z nich  mają postać flakonika z płynną zawartością w środku z dołączonymi patyczkami. Po umieszczeniu patyczków w środku uwalniany jest zapach. Nie potrzeba naszej ingerencji. Patyczek sam pobierze potrzebną ilość płynu.

Podpisz i prezent gotowy

Flakoniki odświeżaczy dostępne są w najróżniejszej postaci. Jedne przezroczyste, spotykane z ozdobnymi taśmami u wlotu lub z niespodzianką w środku. Inne w pojemniczku matowym z modnym napisem i imitującym drewno zakończeniem. Bywają też takie rodem z czasów Królowej Marysieńki z dodatkiem biżuteryjnym, albo skrajnie odmienne ascetyczne. Często odświeżacze występują w zestawach ze świecami zapachowymi. Posiadając wspólne opakowanie są idealnym pomysłem na prezent. Wystarczy przewiązać wstążką i efekt końcowy murowany. Jeżeli zależy nam na świeżym zapachu w szafie czy szufladzie możemy uzyskać go za pomocą saszetek, które zazwyczaj posiadają mini-wieszaczek lub taśmę do przyklejenia. Umieszczając je w zamknięciu mamy gwarantowaną satysfakcję przy każdym otwarciu.

Suszki czyli potpourri

Dostępne są również kompozycje zapachowe, które wspierane są idealnie dobranymi elementami dekoracyjnymi. Mamy na myśli suszki często nazywane potpourri. Ich skład zależny jest od zapachu. Jeżeli będzie to zapach oceanu w składzie suszek znajdziemy muszle, kamyczki, patyki czy łupinki. Ukryte za przeźroczystą powłoką urozmaicą dekorację łazienki czy sypialni urządzonej w stylistyce marynistycznej. Możemy być pewni, że wybrana kolorystyka idealnie będzie pasować do koloru piasku lub lazuru morza. Możliwości użycia zapachów w domowym wnętrzu jest niezliczona liczba. Od nas zależy po którą sięgniemy i która dla nas jest najbardziej odpowiednia.