номера
Коллекции
nowość

ZELLER

Chlebak bambusowy, 39 cm, ZELLER

199,99 zł
sold and shipped by: Emako
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Chlebak jest nie tylko bardzo praktycznym i użytkowym przedmiotem, odpowiednio zaprojektowany staje się jednocześnie dodatkową ozdobą kuchni. Bambusowy pojemnik na pieczywo, tosty lub ciasto doskonale spełnia obie role.

Ze względu na stonowane kolory chlebak będzie pasował do każdej kolorystycznej aranżacji pomieszczenia. W jasnych kuchniach doskonale będzie komponował się z resztą wystroju, a w przypadku ciemnych kolorów będzie stanowił dla nich oryginalny kontrast. Najistotniejszą zaletą pojemnika na pieczywo jest to, że wykonany został z materiałów, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Pojemnik posiada z tyłu cztery otwory wentylacyjne, dzięki którym zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza wewnątrz pojemnika, co powoduje, że chleb lub inne wypieki dłużej zachowają swoją świeżość i są odporne na pleśń. Nowoczesny design i połączenie różnych surowców sprawiają, że chlebak prezentuje się bardzo oryginalnie.

Cechy produktu:

• stanie się dekoracją Twojej kuchni,

• chlebak wykonany jest z drzewa bambusowego i metalu,

• cztery otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza,

• jasny kolor pojemnika na pieczywo i nowoczesny design.

expand
  • Product details

    expand_more

  • Delivery and payment

    expand_more

  • Returns

    expand_more