номера
Коллекции
nowość

WENKO

Dozownik na mydło w płynie BRANDOL, ceramika, WENKO

64,99 zł
sold and shipped by: Emako
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Dozownik na mydło w płynie BRANDOL, ceramika, WENKO. Zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej łazience nie może zabraknąć stylowych dodatków. Wśród wielu grup gadżetów, akcesoriów i produktów zazwyczaj wybieramy te, które nie tylko spełniają nasze wymagania estetyczne, ale jednocześnie są praktyczne i solidne. Są to przede wszystkim pojemniki na szczoteczki, mydelniczki, dozowniki na mydło a także przeróżne organizery kosmetyczne, w których przechowamy wszystkie potrzebne podczas pielęgnacji środki higieniczne, kosmetyki i akcesoria kosmetyczne.

Produktem, który jest nie tylko stylowy, ale także praktyczny, jest dozownik na mydło w płynie BRANDOL. Jest to produkt polecanej marki WENKO, która znana jest z asortymentu wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych. Dozownik posiada wymiary 10 cm x 10 cm x 14 cm (długość x szerokość x wysokość) (długość x szerokość x wysokość) i wykonany został z solidnej, odpornej na drobne uszkodzenia ceramiki.

Pojemnik można wygodnie otworzyć w celu uzupełnienia środka, ściągając jego górną część. dozownik na mydło w płynie BRANdOL posiada czarno-złoty kolor, który będzie dobrze wyglądał zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych łazienkach. Płaskie, gładkie dno sprawia, że pojemnik nie ślizga się po umywalce, ani nie pozostawia zarysowań i śladów na powierzchni.

Cechy produktu:

 • dozownik na mydło w płynie BRANDOL ,
 • produkt posiada wymiary 10 cm x 10 cm x 14 cm (długość x szerokość x wysokość) ,
 • dozownik wykonany został z ceramiki ,
 • posiada czarno-złoty kolor ,
 • produkt polecanej marki WENKO.
expand
 • Product details

  expand_more

 • Delivery and payment

  expand_more

 • Returns

  expand_more