номера
Коллекции
nowość

Atmosphera

Hoker barowy z oparciem MAXON, 92 cm

289,99 zł
sold and shipped by: Emako
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Stołek barowy jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni lub jadalni jeśli znajduje się w nich mini barek, wyspa lub wysoki blat. Siedzisko wykonane jest w wysokiej jakości materiału, nóżki stworzone są z drzewa bukowego, co gwarantuje długie użytkowanie mebla. Dodatkowo wysoki stołek wyposażony został w obręcz, która znajduje się na wysokości 30 cm podstawy, dzięki niej krzesło jest bardzo stabilne oraz będzie pełnić funkcję wygodnego podnóżka.

Odpowiednio zaprojektowane i wyprofilowane siedzisko sprawia, że komfort użytkowania jest na bardzo wysokim poziomie. Minimalizm wykonania mebla powoduje, że z powodzeniem odnajdzie się jako użyteczny element wystroju wnętrza zaaranżowanego zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Hoker będzie prezentował się bardzo elegancko i szykownie w restauracji, pubach lub klimatycznych knajpkach.

Cechy produktu:

 • stołek barowy jest niezbędnym elementem wyposażenia pomieszczenia jeśli znajdują się w nim wysokie blaty,
 • wykonany jest z tworzywa sztucznego i drewna bukowego,
 • siedzisko u podstawy wyposażone jest w obręcz stabilizującą, która służyć może jako podnóżek,
 • minimalizm wykonania sprawia, że mebel odnajdzie się w każdym stylu aranżacji pomieszczenia.
expand
 • Product details

  expand_more

 • Delivery and payment

  expand_more

 • Returns

  expand_more