номера
Коллекции
nowość

WENKO

Kosz na pranie filcowy DUO, 2 komory, 82 L, WENKO

179,99 zł
sold and shipped by: Emako
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Pojemniki do przechowywania Duo, pojemniki z filcu z przedziałem do segregacji, WENKO. Jeśli szukasz idealnego kosza na pranie, który zmieści się w niewielkim pomieszczeniu i będzie przy tym dobrze wyglądać, sprawdź koniecznie ofertę niemieckiej marki WENKO.

Pojemniki do przechowywania i segregacji Duo to super praktyczne rozwiązanie w organizacji domu i codziennych obowiązków. Dzięki temu, że kosz składa się z dwóch komór, sortowanie prania nie będzie już Twoim problemem! Pozwala to na zaoszczędzenie czasu. Kosz jest wykonany z praktycznego filcu, dzięki czemu możesz bez trudu przerzucić całą jego zawartość bezpośrednio do bębna pralki.

Ze względu na wykorzystanie naturalnego materiału, kosz jest przewiewny i bardzo lekki, co ułatwia przenoszenie go i przechowywanie. Oprócz tego, brudnik wyposażony jest w uchwyty ułatwiające przenoszenie i podnoszenie go. Stonowana kolorystyka będzie pasować do każdego wnętrza, stanowiąc tło dla całej aranżacji. Wymiary produktu: długość 28 cm x szerokość 52 cm x wysokość 54 cm.

Cechy produktu:

 • pojemniki do przechowywania i segregacji Duo,
 • wymiary: długość 28 cm x szerokość 52 cm x wysokość 54 cm,
 • filcowy pojemnik jest trwały i zachowuje swój kształt,
 • brudnik jest lekki i łatwy w przenoszeniu dzięki wykorzystanemu materiałowi i praktycznym uchwytom,
 • artykuł sprawdzonej marki WENKO.
expand
 • Product details

  expand_more

 • Delivery and payment

  expand_more

 • Returns

  expand_more