номера
Коллекции
nowość

Rollink

Składana walizka Rollink, 26", rose smoke

1199,00 zł
продано и доставлено: SUPERMARKI
error

Продукт продается Продавцом Marketplace на торговой платформе Marketplace Home&You. Каждый Продавец Marketplace является предпринимателем. Договор купли-продажи заключается с Продавцом Marketplace. Все обязательства, связанные с договором купли-продажи, и ответственность за выполнение заказа несет Продавец Marketplace. Продавец Marketplace несет полную ответственность за соблюдение прав потребителей.


описание продукта:

FUNKCJONALNOŚĆ I STYL – pierwsza na świecie składana walizka z 4 kółkami!

Elegancka, stylowa i niezawodna - Flex 360° Rollink to idealna walizka 4-kołowa. Doskonałą zwrotność zapewniają podwójne, dodatkowo obracające się o 360° koła, które świetnie sprawdzają się podczas szybkiego poruszania się po lotnisku.

26-calowa walizka Rollink ma pojemność – 77 l i waży 3,9 kg. Zmieszczą się w niej ubrania na ok 5 – 7dni, dlatego jest optymalna na różnego typu wyjazdy prywatne i służbowe.

Model Spinner Flex 360° jest wykonany z mocnych, ale lekkich ścian z poliwęglanu. Poliestrowe boki umożliwiają składanie walizki na płasko do grubości ok 15 cm, dzięki czemu można ją łatwo przechowywać nawet przy ograniczonej przestrzeni!

Walizka ma wbudowany zamek zatwierdzony przez TSA oraz szereg ułatwiających użytkowanie funkcji takich jak:

  • teleskopowa, aluminiowa rączka,
  • uchwyty,
  • stopki,
  • inteligentnie zaprojektowane wnętrze z kieszeniami i pasami.
развернуть
  • Детали продукта

    expand_more