15 элементов

на странице
 1. Firana Coralie
  Firana Coralie
  119,99 PLN
  В наличии
 2. Firana Damek
  Firana Damek
  135,99 PLN
  В наличии
 3. Firana Damek
  Firana Damek
  135,99 PLN
  В наличии
 4. Firana Sulio
  Firana Sulio
  155,99 PLN
  В наличии
 5. Firana Parlan
  Firana Parlan
  155,99 PLN
  В наличии
 6. Firana Clovi
  Firana Clovi
  155,99 PLN
  В наличии
 7. Firana Waldo
  Firana Waldo
  89,99 PLN
  В наличии
 8. Firana Puritas
  Firana Puritas
  165,99 PLN
  В наличии
 9. Firana Retis
  Firana Retis
  125,99 PLN
  В наличии
 10. Firana Arlino
  Firana Arlino
  129,00 PLN
  В наличии
 11. Firana Akuso
  Firana Akuso
  Special Price 83,30 PLN Regular Price 119,00 PLN
  В наличии
 12. Firana Tropic Leavesso
  Firana Tropic Leavesso
  Special Price 60,00 PLN Regular Price 149,99 PLN
  В наличии
 13. Firana Coralie
  Firana Coralie
  119,99 PLN
  В наличии
 14. Firana Frank
  Firana Frank
  159,99 PLN
  В наличии
 15. Firana Astral
  Firana Astral
  Special Price 69,99 PLN Regular Price 99,99 PLN
  В наличии

15 элементов

на странице

Firanki do salonu – szykowny (wy)strój Twoich okien

Dodaj wnętrzu dozę klasy i elegancji

Tekstylia to niezwykle istotny element aranżacji naszych pięknych domów. Za ich pomocą z niezwykłą łatwością wprowadzisz do przestrzeni aurę przytulnego miejsca i subtelne, miękkie wykończenie, które tak kochamy. Jeśli też uwielbiasz ten aksamitny klimat i chcesz nim nieco ocieplić swoje mieszkanie, to koniecznie zaopatrz się w piękne, eleganckie tkaniny o wytwornych wzorach. One zajmą się resztą.

Na atmosferę danego pomieszczenia i jego odbiór szczególny wpływ ma oprawa okna. Im jest ono większe, tym bardziej przykuwa uwagę i tym większą rolę spełnia w efekcie końcowym wystroju danego wnętrza. Dlatego też tak ważny jest staranny dobór odpowiednich tkanin otulających okna, takich jak zasłony czy firany.

Tego typu elementy dekoracyjne pojawiają się najczęściej w naszych salonach. Z pewnością wynika to z tego, iż jest to najbardziej reprezentatywne pomieszczenie w domu, mogące poszczycić się też największym oknem, któremu nierzadko towarzyszy balkon. Nie ma więc mowy, aby aranżacja centralnego punktu mieszkania obyła się bez estetycznego, a zarazem tak praktycznego komponentu, jakim są firanki ozdobne do salonu.

Modne firanki do salonu, aby oczarowywał swoim pięknem

Firanki do pokoju dziennego stanowią kluczowy element dekoracyjny oprawy okna. Dodają jego wnętrzu subtelności, zwiewności i nutkę nonszalanckiej elegancji. Dzięki nim niwelujemy surowe i chłodne wrażenie, jakie może dawać widok pustego, nieosłoniętego niczym okna. Firanki do salonu spełniają też ewidentną funkcję praktyczną. Zabezpieczają przestrzeń domu przed ostrym, rażącym światłem i zapewniają nieco więcej prywatności, chroniąc wnętrze przed niepowołanym wzrokiem. Nie oszukujmy się, że bez znaczenia pozostaje też fakt, iż są one w stanie ukryć być może nie najczystsze szyby i drobne mankamenty, które zza pięknej płachty subtelnego materiału jakoś przestają nam przeszkadzać.

Firanki do salonu z balkonem

Wybór odpowiednich tekstyliów może nastręczać pewnych trudności, kiedy dysponujemy salonem z oknem balkonowym. Na co wtedy zwracać uwagę? Przede wszystkim na wymiar danego produktu. Ogromne firany do salonu mogą nie sprawdzić się najlepiej, bowiem trudno je zsunąć, kiedy potrzebujemy otworzyć drzwi balkonowe. Lepiej w takim wypadku pokusić się chociażby o dwie mniejsze firanki, które będą łączyły się na wysokości otwarcia. Z podobnego powodu istotny jest sposób zawieszenia. Mamy firany na szelkach, przelotkach czy tzw. żabkach. Zadbaj o to, aby, niezależnie od rodzaju montażu, materiał swobodnie przesuwał się po karniszu. Przy balkonie dobrze sprawdzają się też krótsze firany i o nieprzesadnym zdobieniu. W naszym asortymencie znajdziesz niezwykle efektowne propozycje firanek do salonu o subtelnym wzorze kwiatów, ptaków, motyli czy geometrycznych kształtów. Posiadamy zarówno cieńsze, bardziej transparentne tkaniny, jak i te grubsze.