10 элементов

на странице
 1. Stolik Marmosso
  Stolik Marmosso
  299,00 PLN
  В наличии
 2. Konsola Marmo
  Konsola Marmo
  799,00 PLN
  В наличии
 3. Stolik Kawowy Sylvicos
  Stolik Kawowy Sylvicos
  229,00 PLN
  В наличии
 4. Stolik Nocny Confromio
  Stolik Nocny Confromio
  449,00 PLN
  В наличии
 5. Stolik Kawowy Sammy
  Stolik Kawowy Sammy
  249,00 PLN
  В наличии
 6. Stolik Nocny Justin
  Stolik Nocny Justin
  399,00 PLN
  В наличии
 7. Stolik Nocny Lader Big
  Stolik Nocny Lader Big
  499,00 PLN
  В наличии
 8. Stolik Nocny Svartur
  Stolik Nocny Svartur
  459,00 PLN
  В наличии
 9. Konsola Lader
  Konsola Lader
  899,00 PLN
  В наличии
 10. Stolik Nocny Lader
  Stolik Nocny Lader
  Специальная цена 299,00 PLN Обычная цена 399,00 PLN
  В наличии

10 элементов

на странице

Stoliki i konsole do sypialni

Meble szyte na miarę

Meble to wyposażenie domu, bez którego nie da się funkcjonować. Może nim się stać każdy przedmiot użytkowy, który w naszym domu będzie pełnił jakąś funkcję. Mieszkania mogą mieć różny styl, od nowoczesnych loftowych wnętrz, gdzie króluje minimalizm i oszczędność formy, po wnętrza pełne przepychu, wnętrza lśniące połyskującą powierzchnią i liczną ilością błyskotek. Decydując się na styl, który nam odpowiada trzymamy się go również przy wyborze mebli i dekoracji do wnętrza.

Konsola - nowoczesne wyposażenie wnętrza

Wśród najnowszych trendów meblarskich znalazły się konsole. Te niepozorne konstrukcje świetnie prezentują się zwłaszcza w salonie czy sypialni. Dają niezliczone możliwości aranżacji. Można na nich ustawić zdjęcia domowników, świece zapachowe lub pamiątki z wakacji. Konsole mogą mieć najróżniejszą postać. Klasyczne wykonane są z drewna, o prostej konstrukcji. W stylizacji barokowej będą miały bogate zdobienia i wypukle wyprofilowane nogi. Zupełnie inne są konsole industrialne. Ich nogi są wówczas metalowe, malowane proszkowo, z blatem szklanym lub drewnianym. Tutaj nie ma miejsca na dodatki i ozdoby. Bywają konsole obłożone szkłem lub szklanymi płytkami. Niektóre z nich posiadają płytkie szuflady. Są i takie, które imitują kominek, z tym, że się pod  nimi nie rozpala ognia. Nie wymagają wiele miejsca, są zdecydowanie dłuższe niż głębokie.

Stolik - tradycja w nowoczesnej odsłonie

Sypialnia nie obejdzie się bez stolika. Czy to stolik kawowy, czy podręczny przy fotelu najlepiej, gdy znajduje się na wysokości kanapy czy fotela tak, aby wygodnie było z niego korzystać. Stoliki mogą mieć tradycyjną prostokątną formę, ale mogą również być okrągłe czy podłużne. Materiałem najpopularniejszych do ich produkcji jest drewno, świetnie radzi sobie tu także metal, czy szkło. Dom to miejsce najważniejsze w naszym życiu. Spędzając w nim nasz czas, odpoczywając warto otaczać się meblami, z którymi czujemy się dobrze.