Мы не можем найти продукты, соответствующие выбору.

Kapcie do sypialni - wygodne obuwie domowe

„Home sweet home”, „Nie ma jak w domu”, „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – wiele jest określeń potwierdzających tęsknotę za własnymi czterema kątami. To tu, będąc u siebie, czujemy się najlepiej. Nigdzie się nie musimy spieszyć, nikt nas nie ocenia, a stres dnia codziennego został za drzwiami. Możemy wskoczyć w ulubione wygodne ubranie i zajmować się swoimi sprawami. Na poczucie komfortu ma wpływ to, co nosimy na stopach. To tu umieszczone są receptory, które mają wpływ na nasze samopoczucie. Miło jest wskoczyć w wygodne obuwie po domu, aby i stopy odpoczęły po ucisku od szpilek, mokasynów, balerinek czy lakierek.

Kapcie damskie

Wygodne, wykonane z mięciutkiego materiału kapcie do domu od samych drzwi zachęcają, aby wsunąć w nie swoje stopy. Mogą mieć formę tradycyjną, bez dodatków albo z drobnymi ozdobami w postaci pomponów czy kokardek. Miękkie kapcie damskie dają również pole do popisu dla projektantów. Kapcie-maskotki sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na naszej buzi. Bywają takie, które przypominają kota, pieska, króliczka czy śpiącego jednorożca. Dodatki charakterystyczne dla danego zwierzaka doszyte są w przedniej części kapcia, tak aby chodząc, mieć je ciągle na widoku. Domowe kapcie mogą być wsuwane albo zakładane na stopę, tak że z tyłu jest materiał na gumce. Wykonane są z tak miękkiej tkaniny, że po wsunięciu stóp od razu odczujemy relaksujące uczucie ciepła.

Kapcie domowe

Obuwie po domu rządzi się swoimi prawami. Domownicy chętnie wsuną stopy w skarpety antypoślizgowe czy laczki do domu, jednak gościom często zaoferujemy bardziej tradycyjne opcje. Klapki albo uniwersalne kapcie. Paniom możemy zaproponować miękkie kapcie damskie z przyjemną w dotyku podeszwą i ładną ozdobą w postaci klasycznej kokardy. Panom jednolite, proste kapcie męskie. Niezależnie od tego, czy spędzamy czas w domowym zaciszu wśród najbliższych, czy bawimy się z zaproszonymi gośćmi, kapcie będą nam towarzyszyć przy każdej z tych okazji.